يا امام نقي (ع)

غیرتی هاش بسم الله - یا ضامن آهو جانم فدای امام نقی (ع)


یا ضامن آهو جانم فدای امام نقی (ع)
یا امام رئوف مدد
قالب وبلاگ

به موج وبلاگی جانم فدای امام هادی (ع) بپیوندید

دو سال پیش بود که به   یکی از دوستان که تو هیأت ها ی تهران, شناس بود گفتم که یه هماهنگی تو هیأت های مذهبی بشه تا جلوی این مفسده رو بگیریم منظورم توهین هایی بود که تو شبکه های اجتماعی به دهمین حجت الهی, حضرت امام  علی النقی امام هادی (علیه الصلاة و السلام) می شد و چه جسارت ها و توهین های بی شرمانه ای که به این وجود مبارک معصوم نمی شد.

اولین گروههای هتاکی که شروع به فعالیت کردند حالا نمی دونم اولین ایده پرداز این موضوع کی بود که بی شک جایگاهش تو اسفل السافلین قرار داره, با اسم “کمپین یاد آوری امام نقی -(ع)- به شیعیان” بود که همین جا اولین سرزنش و انتقاد خود به خود نصیب ما بچه هیأتی ها که ادعا هم داریم میشه؛ ببینید اسم کمپین رو چی گذاشتند؟ “یاد آوری” حالا هی بیایم تو سرمون بزنیم که از این فرزند خانوم فاطمه زهرا (س) غافل شدیم و اجازه جسارت رو به عده ای بی فرهنگ دادیم.

همیشه دغدغه من همین بود که چرا شیعه توجه ای در شأن, به برخی امامان معصوم نداره و حالا اون اتفاق شرمگینی که نباید می افتاد افتاده و حجت خدا, مورد تمسخر عده ای رذل صفت قرار گرفته.

البته الان با این که دیر شده ولی گروههای بچه مذهبی ها تو فیس بوک و گوگل پلاس و تویتر و دیگر جاها فعال شدند و دارند کار می کنند, ولی  تا کی می شه رفت تو شبکه های اجتماعی و واسه صفحات این چنینی گزارش تخلف ارسال کرد.

کار یه نفر و یک گروه نیست, یه کم به غیرتمون بر بخوره, و این یعنی بیایم در معرفتمون تجدید نظر کنیم، امام شناسیمون رو تقویت کنیم و بفهمیم که حضرت امیر المؤمنین (ع) فرقی با امام حسن عسگری (ع) ندارن و این رو بفهمیم که “کلهم نور واحد” همه آن ها نور یگانه ای هستند.

غفلت ما باعث این بی شرمی ها و جسارت ها شده و مقصر اصلی ماییم وگرنه از بدخواه، جز دشمنی که انتظار نیست, اگه الان هم یه موج راه نندازیم و نشینیم فرهنگ سازی کنیم که یواش یواش مردم همون عقیده ای که به اباعبدالله دارن رو درباره امام هادی هم داشته باشن، یه وقت می بینیم که عمرمون تموم شده و تو اون دنیا باید جوابگوی خانم فاطمه زهرا (س) باشیم که این کوتاهی ها چه توجیهی داره

این موضع که گفتم بیایم یه موج راه بندازیم، در مورد امام حسن مجتبی (ع) جواب داده و الحمدلله الان این امام کریم اون مظلومیت سابق رو بین شیعیان نداره . حداقل در بین جامعه هیأتی نداره همین کار رو هم باید در قبال سایر امام معصوم انجام بدیم.

اگه کسی خواست جایی منتشر کنه این مطلب رو اگه منبع هم ذکر نکرد مشکلی نداره، اجرتون محفوظ ....

" سایت والمیری"

علاوه بر سایت والمری حتما به لینک های زیر مراجعه کنید :

موج وبلاگی جانم فدای امام هادی (ع)

امام نقی (ع) پرشین بلاگ

امام نقی(ع) بلاگفا

امام نقی(ع) میهن بلاگ

 

 

 

 

"التماس دعا"

[ ۱۳٩٠/۱٢/٢٤ ] [ ۳:۱٧ ‎ب.ظ ] [ خادم معنوی امام رضا(ع) ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من بر سر راه عشق زانو زده ام در محفل انس،ذکر یاهو زده ام هر کس به کسی سپرده دل اما من دل در گرو ضامن آهو زده ام.....
لینک دوستان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب
کد امام نقی
موسیقی

Get Flash Code


يا امام نقي (ع)

تدبر در قران آیه قرآن
ایران رمان