يا امام نقي (ع)

امام نقی (ع) ، خروشی تازه به پا کنید - یا ضامن آهو جانم فدای امام نقی (ع)


یا ضامن آهو جانم فدای امام نقی (ع)
یا امام رئوف مدد
قالب وبلاگ

 امام نقی ع، هر روز یک حدیث

 

« امامِ همیشه مظلومِ ما »

فَمَعَکُم مَعَکُم لَا مَعَ عَدوِّکُم اِنّی بِکُم وَ بِإیابِکُم مِنَ المُؤمنینَ وَ بِمَن خَالَفَکُم وَ قَتَلَکُم مِنَ الکافرینَ قَتَلَ اللهُ أمّةً قَتَلَتکُم بِالایدی وَ اَلسُن ... (از زیارت حضرت ابوالفضل علیه السلام)

همانطور که می دانید جمعه پنجم خرداد ۹۱، مصادف است با سوم رجب، سالروز شهادت امام دهم حضرت امام علی النقی الهادی علیه السلام.

 

و باز هم می دانید که مدتی است عده ای از خدا بی خبر، و شیطان پرست به توهین به امام مظلوم ما حضرت امام هادی علیه السلام روی آورده اند. و متاسفانه در میان سکوت و تماشای بهت انگیز ما، روز به روز بر بی شرمی و وقاحت کارشان می افزایند.

اگر بگوییم امام دهم ما امامی هستند که همیشه و همه جا مظلوم بوده اند سخنی به گزاف نگفته ایم. چه در زمان خودشان، چه در زمان ما، چه در حرمشان، چه در میان صفحات نت، و حتی چه در میان ما شیعیان...

اگر نگاهی به تاریخ بیندازیم، ملاحظه می کنیم که ایشان در چه شرایط سخت و خفقان آوری زندگی می کردند و انواع آزار و اذیت ها و تبعیدها را به جان می خریدند، اما هیچ کدام از این محدودیت ها باعث نمی شد ذره ای از «هدایت» خویش را از مردم دریغ کنند...

 اگر سری به حرم امروز امام هادی علیه السلام بزنیم، شاهد خواهیم بود بعد از آن انفجار مهیب امریکایی، هنوز هم ضریح ثابتی ندارد که دستانمان را به آن گره بزنیم... هنوز هم بوی غربت عجیبی می آید... هنوز هم «سامراء» امام ما، آماج حملات تروریستی است...

اگر هم نگاهی به صفحات اینترنت بیندازیم، ملاحظه می کنیم افرادی که قلم ها، قلمو ها، و حنجره های آلوده شان را نذر شیطان کرده اند، هرچه در توان دارند برای مقابله با فرهنگ ناب شیعه و پیشوایان مظلومش به کار بسته اند. البته پر واضح است که این توهین ها، ذره ای از مقام و منزلت امامان معصوم ما نمی کاهد. به قول شاعر: مه فشاند نور و سگ عوعو کند.

اما آیا این بدان معناست که ما شیعیان وظیفه ای نداریم و فقط باید تماشاگر این اتفاقات باشیم؟! قطعا اینطور نیست و ما باید برای مقابله با این هتاکی ها وارد صحنه شویم. مگر نه این است که ما شیعه ایم و اهانت به امامانمان را اهانت به خودمان و خانواده ی خودمان می دانیم؟ مگر در زیارات مختلف، نمی خوانیم و نمی گوییم که اماما! پدر و مادرمان فدای شما!؟ مگر در همین زیارت جامعه ی کبیره که از امام هادی علیه السلام برای ما به یادگار مانده، نمی گوییم: «بأبی انتم و امی و نفسی و اهلی و مالی»

ما به عنوان کار کوچکی در این میان، وبسایتی راه اندازی کردیم تحت عنوان «امام نقی ع، هر روز یک حدیث». که إن شاءالله علاوه بر اینکه هرروز یک حدیث دلنشین از امام هادی منتشر می کنیم، کلبه ای خواهیم ساخت برای انعکاس جدیدترین طرح ها، عکس ها، سخنرانی ها، مرثیه ها، اشعار، و دیگر مطالب مربوط به امام هادی علیه السلام:

EmamNaghi10.com

 

در پایان از همه دوستان می خواهیم دست به کار شوند تا بیش از پیش برای امام مظلوممان در وبلاگ ها و سایت هایمان مطلب منتشر شود. ضمنا توجه کنید که حتما در تیتر، مطلب و برچسب ها، از نام «امام نقی ع» استفاده کنید تا مقابله ای باشد با صفحات هتاکان در موتورهای جستجو. توجه داشته باشید که در مطالبتان به هیچ وجه از عکس و صوت و دیگر چیزهایی که هتاکان تولید کردند، استفاده نکنید. اشتباهی برخی دوستان مرتکب شدند اما ناخودآگاه کمک به هدف هتاکان است. / ضمنا می توانید مطالبتان را برای ما بفرستید تا ما هم منتشرش کنیم. / جهت اطلاعات بیشتر برای فعالیت در این زمینه، اینجا را کلیک کنید.

امیدواریم در این دنیایی که امام دهم ما درباره اش می گویند «الدنیا سوق ربح فیها قوم و خسر آخرون؛ دنیا بازاری است که گروهی در آن سود می برند و گروهی زیان»، ما جزو دسته ی اول باشیم. الهی آمین

یا علی...

یا نقی...

[ ۱۳٩۱/٢/۳۱ ] [ ٥:٠٢ ‎ب.ظ ] [ خادم معنوی امام رضا(ع) ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من بر سر راه عشق زانو زده ام در محفل انس،ذکر یاهو زده ام هر کس به کسی سپرده دل اما من دل در گرو ضامن آهو زده ام.....
لینک دوستان
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
امکانات وب
کد امام نقی
موسیقی

Get Flash Code


يا امام نقي (ع)

تدبر در قران آیه قرآن
ایران رمان